Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії: 12; -6; 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Домарацкая Александра.

Ответ: так як q менше 1,то умова виконується

Объяснение:


Отвечает Герасимов Глеб.

Ответ:

q=-6/12=-0.5

S=b1/1-q

S=12/1+0.5=8