(аn)-арифметична прогресія : -5;-3;-1;... Знайти дев'ятий член прогресії


Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Игорь.

Ответ:

11

Объяснение:

З данної прогресії можемо дізнатися, що a1=-5 та d=a2-a1=-3-(-5)=2

a9=a1+8d=-5+16=11