Срочноооо. Послідовність є геометричною прогресією(bn) зі знаменником q = - 4 . Знайти b7, якщо b4

= - 8.

Ответы на вопрос

Отвечает Надь Миша.

Ответ:

Объяснение:

b_7=b_4*q^{7-4}=b_4*q^3\\b_7=-8*(-4)^3=-8*(-64)=-512