№2 Функція у=1,5х-2. Знайдіть:значення функції, якщо значення аргументу = 5;​


Ответы на вопрос

Отвечает Гулько Аліна.

Ответ:

Объяснение:

y=1,5*5-2= 7,5-2= 5,5