3/7 × y - 11 = -14 + y/7Знайти корені денного рівняння,допоможіть будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Женя.

Ответ:

3/7 × y - 11 = -14 + y/7

3/7 × y - y/7  = -14+11

2y/7=-3

y=-3:2/7

y= -10,5