периметр прямокутного трикутника 40 см причому одна з його сторін на 6 см більша за другу знайди

сторону прямокутного трикутника та його площу​

Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Анастасия.

Ответ:

Пусть х это первая сторона, тогда х+6 это вторая сторона

Р=а+b+c=40, с=34-2х

S=1/2 *a*b=(х*(х+6)) /2