Функцію задано формулою (y=-2x+3) зна йдіть: 1)значення фунуції,якщо знвчення аргументу=-3;0

2)значення аргументу при якому значення функції =7;0

Ответы на вопрос

Отвечает Мелихова Варвара.

Ответ: 1) у(-3)=6+3=9, у(0)=3

2) -2*х+3=7 или х=-2

-2*х+3=0 или х=1,5.

Объяснение: