Допоможіть будь ласка!!! 1.(Аn) - арифметична прогресія. Знайдіть:1. а10, якщо а1= - 24,d=52.d,

якщо а3=4,а5= 9,23.S10,якщо а1 =14,а7= - 102. Знайдіть суму всіх натуральних чисел, кратних 6 і менших за 70. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Аян.

Объяснение:

a1=-24 d=-5

a10=a1+d(n-1)=-24+(-5)(10-1)=-69

a10=-69

2(де треба знайти суму)

a1=6

a2=12

a3=18

an=70/6=11.222

an=66/6=11

a11=66

S11=a1+a11/2*n=6+66/2*11=396