Знайдіть суму перших п'яти членів арифметичної прогресії, якщо її перший член дорівнює 3, а різниця

дорівнює -2. Пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Кристина.

Ответ:

Объяснение:

a₁=3     d=-2     S₅=

S₅=((a₁+a₅)/2)·n

a₅=a₁+(n-1)d=3(5-1)·(-2)=3·4·(-2)=-24

S₅=((3-24)/2)·5=-21/2·5=-10.5·5=-52.5