Знайдіть дискримінант рівняння 2x2 + 4x – 7 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Сапронова Наталия.

Ответ:

4 та -4

Объяснение:

2x^2 + 4x - 7 = 0

x^2 + 2x - 3,5 = 0

D = b^2 - 4ac = 4 + 14 = 16

-4^2 = 16 або 4^2 = 16