Знайти суму перших шести членів арифметичної прогресії: 1,5 ; 3,5 ; 7,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Чекункова Екатерина.

1,5; 4,5; 7,5

d=4,5-1,5=3\\a_1=1,5

S_n=\frac{2a_1+d(n-1)}{2}*n\\ \\S_6=\frac{2*1,5+3(6-1)}{2}*6=\frac{18}{2}  *6=54