При яких значеннях x значення виразу (2x - 3)(x + 1) на 3 більше за значення виразу х(х - 2)?


Ответы на вопрос

Отвечает Беседина Таня.

(2x-3)(x+1)=x(x-2)+3

2x²+2x-3x-3=x²-2x+3

x²+x-6=0

D= 1+24=25

x1= (-1+5)/2= 2

x2= (-1-5)/2= -3