Знайдіть значення функції y=1/2x-3,якщо x=-6 1.0 2.-6 3.1 4.-7


Ответы на вопрос

Отвечает Левшанова Милена.

Ответ:

х=-6, у=-5 / х=0 у=3 / х=1 у= -5/2  /

Объяснение: