З рівняння −4X + 8Y = 1 виразити змінну x. Що отримали?


Ответы на вопрос

Отвечает Головнёва Диана.

Ответ:

Объяснение:

−4X + 8Y = 1

−4X  = 1 - 8Y

X = (1 - 8Y)/(-4) = -1/4 + 2Y