Не виконуючи побудови графіків, знайдіть координати точок перетину графіків функцій у=3х+2 і

у=-3х+2 срочноо

Ответы на вопрос

Отвечает Настя Настя.

Объяснение:

3х+2=–3х+2

3х+3х=-2+2

6х=0

х=0

у=3*0+2

у=2

назовём точку А -

А(0;2)