Знайти координати точок перетину графіку функцій у=-38х+15 та у=-21х-36


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Арина.

Ответ: -38*х+15=-21*х-36 или 51=17*х или х=3. Значение у=-38*3+15=-99. Точка (3;-99).

Объяснение: