Знайдіть корені квадратного рівняння 7х2-8х+1=0


Ответы на вопрос

Отвечает Кийко Арсений.

Ответ:

Объяснение:

D=8^2-4*7=64-28=36

Корінь D=6

X1=8+6/14=1

X2=8-6/14=1/7