Не розв'язувати квадратне рівняння x²-4x-5=0,знайти x1+x2-x1x2​


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьев Федя.

 {x}^{2} - 4x - 5 = 0 \\d = 16 - 4 \times 1 \times ( - 5) = 16 + 20 = 36 =  {6}^{2} \\ x1  = \frac{4 +6 }{2} = 5 \\ x2 =  \frac{4 - 6}{2} =  - 1 \\