Знайдіть корені рівняння x^2-4+12х=9 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Зуев Ваня.

Ответ:

x1=-13 x2=1

Объяснение:

x^2-4+12х=9

x^2-4+12х-9=0

x^2-13+12х=0

x^2+12х-13=0

x^2+13х-x-13=0

x(x+13)-(x+13)=0

x+13=0 и x-1=0

x1=-13 и x2=1