Складіть зведене квадратне рівняння, корені якого дорівнюють 2 і -7


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Наташа.

Ответ:

x^2+5x-14=0

Объяснение:

x^2+px+q=0;x_1=2;x_2=-7

p=-(x_1+x_2)=-(2+(-7))=5

q=x_1x_2=2*(-7)=-14

x^2+5x-14=0