Сума двох натуральних чисел дорівнює 53. Одне число більше від другого на 13. Знайти менше число


Ответы на вопрос

Отвечает Скляревский Миша.

Відповідь:

Перше число дорівнює 20, друге 33

Пояснення:

Позначимо невідоме число - х, а інше число - х+13. Їх сума за умовою дорівнює 53. Складаємо рівняння:

х+х+13=53

2х+13=53

2х=53-13

2х=40

х=40/2

х=20

Отже перше число дорівнює 20, а інше х+13=20+13=33

Отвечает Назарова Вероника.

Ответ:

20

Объяснение:

Пусть 2 числа равны. Тогда сумма чисел 53-13=40.Следовательно меньшее число равно 40/2=20