мотоцикліст проїхав 228 км за 4 години . за скільки годин він проїде 90 км ,якщо зменшить швидкість

на 12км за годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Сухарева Екатерина.

Ответ:

90:45=2(часа)

Пошаговое объяснение:

1)228:4=57(км/ч) скорость

2)57-12=45(км/ч) уменьшенная скорость

3)90:45=2(часа)