мотоцикліст проїхав за 3 години він проїхав 168 км. На зворотному шляху він зменшив швидкість на 14

км на годину. За скільки годин мотоцикліст подолав зворотній шлях?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулемин Глеб.

Ответ:

його швидкість складала 168/3= 56км/год

назад його швидкість складала 56-14= 42 км/год

Зворотній шлях він подолав за 168/42= 4 год

Отвечает Князева Ира.

Ответ:

168 : 3 = 56км/год

56 - 14 = 42км/год (на зворотньому шляху)

168 : 42 = 4 год

Відповідь : 4 год