Мотоцикліст за три години подолав 240км. За першу годину він подолав 4 15 цієї відстані, а за другу

- 3 8 цієї відстані. Скільки кілометрів подолав мотоцикліст за третю годину?ПОЖАЛУЙСТА СКОРЕЕ,МНЕ ОЧЕНЬ НУЖНО.ДАМ 50 БАЛОВ ЧЕСТНО.НУЖНО С ОБЪЯСНЕНИЯМИ​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеров Кирилл.

Ответ:

1)240 \div 15 \times 4 = 16 \times 4 = 64(km) \\ 2)240 \div 8 \times 3 = 30 \times 3 = 90(km) \\ 3)240 - 64 - 90 =176 - 90 = 86

Отвечает Кулигина Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

240÷15×4=64 км за першу год

240÷8×3=90 км за другу год

240-(90+64)=86км за 3 год