Вантажівка за 4 години 240 км.За першу годину вона проїхала 20% усієї відстані,за другу - 3/16

остачі,за наступні дві години решту шляху,причому за третю години- у 2 рази більше,ніж за четверту годину.Скільки кілометрів проїжджала вінтажівку за кожну годину окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергієнко Олена.
4 часа - 240 км
1 час - 20%
2 час - 3/16 остатка
3 час - остальное , но в 2 раза больше чем за 4ый час
4 час - остальное

1) 240 * 20% = 240 * 20/100 = 240 : 100 * 20 = 48 км проехал за 1ый час
2) 240 - 48 = 192 км остаток
3) 192 * 3/16 = 192 : 16 * 3 = 36 км проехал за 2ой час
4) 48 + 36 = 84 км проехал за первые два часа
5) 240 - 84 = 156 км проехал за 3ий и 4ый часы
6) 1 + 2 = 3 части в 156 км 3его и 4ого часа
7) 156 : 3 = 52 км проехал за 4ый час
8) 52 * 2 = 104 км проехал за 3ий час
Ответ:  1 час - 48 км
             2 час - 36 км
             3 час - 104 км
             4 час - 52 км