Мотоцикліст за 4год. проїхав 280км. За першу годину він проїхав 20% усієї відстані, за другу-3/8

остачі, за наступні дві години-решту шляху, причому за четверту годину-у 3 рази більшу відстань, ніж за третю годину. Скільки кілометрів проїжджав мотоцикліст за кожну годину. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА.

Ответы на вопрос

Отвечает Зикеева Аня.

Ответ:

56,84,35,105 км.

Пошаговое объяснение:

280*0,2= 56 км- проїхав мотоцикліст за першу годину

(280-56)*3/8= 224:8*3= 84 км- проїхав за другу годину

280-56-84= 140 км- проїхав за третю та четверту годину разом

Нехай відстань за третю годину- х км, тоді за четверту- 3х, складемо рівняння:

Х+3х= 140

4х= 140

Х= 35 км- проїхав за третю годину

3*35= 105 км- проїхав за четверту годину