Будь ласка допоможіть.Вантажівка за 4 год проїхала 240км.За першу годину 20 відсотків усієї

відстані, за другу -3\16 остачі, за наступні дві години - решту шляху, причому за трету години- у 2 рази більше ніж за четверту годину.Скільки км проїжджала вантажівка за кожну годину окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Родионова Полина.

Ответ:

240*0,2=48км - в первый час

240-48=192км - остаток

(192*3)/16=36км - во второй час.

240-48-36=156км  - проехал за 3 и 4 час.

156/3=52км - проехал за четверный час

52*2=104км - за третий час

Ответ. 48км, 36км, 104км, 52км

Пошаговое объяснение:Вот держи.