Вантажівка за 4 години проїхала 240 км. За першу годину вона проїхала 20 % усієї відстані, за другу

3/16 остачі, за наступні дві години —решту шляху, причому за третю годину — у 2 рази більше, ніж за чет¬верту годину. Скільки кілометрів проїжджала вантажівка за кожну го¬дину окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковтун Катя.

Ответ:4 часа - 240 км

1 час - 20%

2 час - 3/16 остатка

3 час - остальное , но в 2 раза больше чем за 4ый час

4 час - остальное

1) 240 * 20% = 240 * 20/100 = 240 : 100 * 20 = 48 км проехал за 1ый час

2) 240 - 48 = 192 км остаток

3) 192 * 3/16 = 192 : 16 * 3 = 36 км проехал за 2ой час

4) 48 + 36 = 84 км проехал за первые два часа

5) 240 - 84 = 156 км проехал за 3ий и 4ый часы

6) 1 + 2 = 3 части в 156 км 3его и 4ого часа

7) 156 : 3 = 52 км проехал за 4ый час

8) 52 * 2 = 104 км проехал за 3ий час

Ответ:  1 час - 48 км

            2 час - 36 км

            3 час - 104 км

            4 час - 52 км