Вантажівка за 4 години проїхала 240 км.за першу годину вона проїхала 20% усієї відстані,за другий-3

16 остачі,за наступні

Ответы на вопрос

Отвечает Кичигина Лиза.
1)240*20:100=48км-за 1 час.
2)240-48=192км-остаток.
3)192:16*3=36км-за 2 час.
4)192-36=156км-за 3 и 4 час.