Сума двох натуральних чисел дорівнює 53. Одне число більше від другого на 13. Знайти менше число. *


Ответы на вопрос

Отвечает Катеринкин Артём.

Відповідь:

Менше число 20

Пояснення:

Нехай одне число - х, інше х+13. Їх сума за умовою 53. Складаємо рівняння:

х+х+13=53

2х+13=53

2х=53-13

2х=40

х=40/2

х=20

Отже одне число буде 20, інше 20+13=33.