яке рівняння відповідає умові задачі : сума двох натуральних чисел дорівнює 53 .Одне число більше

від другого на 13. Знайти менше число​

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:х-13+х=53

2х=66

х=66:2

х=33

х-13=33-13=20

Объяснение:я поняла так, не знаю правильно ли. Поверка :20+33=53