Складіть квадратне рівняння коренями якого є числа х1=-5 х2=-17, а коефіцієнт а=-1,5


Ответы на вопрос

Отвечает Шумских Серёга.

Ответ:

-1,5x^2-33x-127,5

Объяснение:

a*(x-x1)*(x-x2) = -1,5*(x+5)*(x+17) = -1,5*(x^2+5x+17x+85) = -1,5x^2-33x-127,5