Написали рівняння хімічних реакцій за такими схемами: C+O2=CO2⬆ Al+HCl=AlCl3+H2⬆ FeCl2+Cl2=FeCl3

Al+Br2=AlBr3 Fe3=Fe2O3+H2O Fe2O3+H2=Fe+H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Почукаева Ева.

Ответ:

Объяснение:

C + O2 = CO2

2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2

2FeCl2 + Cl2 = 2FeCl3

2Al + 3Br2 = 2AlBr3

Fe2O3 + 3H2 = 2Fe + 3H2O

2Fe(OH)3 -> Fe2O3 + 3H2O