Не розв’язуючи рівнянь запишіть суму та добуток їх коренів. а) х2 – 9х + 1 = 0; б) х2 + 5х – 3 =

0.

Ответы на вопрос

Отвечает Гусарова Ольга.

Ответ:

а) x_1+x_2=9; x_1x_2=1

б) x_1+x_2=-5; x_1x_2=-3

Объяснение:

за теоремою Вієта:

а) x_1+x_2=-(-9)=9; x_1x_2=1

б) x_1+x_2=-5; x_1x_2=-3