Функцію задано формулою y=-2x+7. Визначте: 1) Значення функції, якщо значення аргументу дорівнює

6; 2) Значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -9; 3) Чи проходить графік функції через точку A (-4;15)

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Никита.

y=-2x+7.

1) Если х=6, то у=-12+7=-5

2) Если у=-9, то -2х=-9-7, х=8

3) подставим. проверим. 15=-2*(-4)+7, 15=15, да, проходит.