Як розв'язати x(x-3)=0 має розв'язання x=0 і x=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Марозова Александра.

Ответ:

х(х-3)=0

х²-3х=0

D=(-3)²-4*1*0=9

х1=3-3/2=0

х2=3+3/2=3