Обчисліть дискримінат рівняння:2y²+2x+7=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Лера.

Ответ:

D=-52

Объяснение:

a=2 b=2 c=7

D= b²-4ac=2²-4×2×7=4-56=-52

Кажется так.