Число -2 є коренем рівняння X2 -8x+д=0.Знайти значення д і другий корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Юра.

Ответ:

х=10

д= -20

Объяснение:1) використаємо теорему Вієта і складемо систему рівнянь:

-2 * x = д

-2 +х =8

2) з другого рівняння знайдемо х:

х= 10

3) тепер знаючи х знайдемо д з першого рівняння:

-2 * 10= д