Знайти різницю арифметичної прогресії ; якщо a1=2 a9=34


Ответы на вопрос

Отвечает Перепелица Анна.

aₙ=a₁+d*(n-1)

a₉=a₁+8d

34=2+8d⇒d=32/8=4