Знайдіть суму та добуток коренів квадратного рівняння 2×2-3×+1=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Жоламан Эльвира.

Ответ:

3х² -2х-1=0

D=(-2)² - 4*3*(-1)=4+12=16

x_{1}  = (2+4)/6 = 6/6 = 1

x_{2}  = (2-4)/6 = -2/6 = -1/3

x_{1}  +  x_{2}  = 1 - 1/3 = 2/3

x_{1}  *  x_{2}  = 1* (-1/3) = -1/3

Объяснение: