Чому дорівнює добуток коренів рівняння: x^2-12x+4.2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Мусатов Александр.

Ответ:

x²-12+21/5=0

x=-(-60)±√(-60)²-4•5•21/2•5

x=60±√3600-420/10

x=60±√3180/10

x=60±2√795/10

x=30+√795/5

x=30-√795/5

окончательные решения

x↓1=30-√795/5, x↓2=30+√795/5

Объяснение:

так я думаю