Вивчаючи іспанську мову, Олег протягом першого місяці вивчив 15 слів. Кожного наступного місяця

хлопець вивчав удвічі більше слів, ніж попереднього. Скільки слів вивчив Олег за 5-й місяць свого навчання? Скільки всього слів вивчив Олег протягом перших 5 місяців свого навчання?Відповідь записати відповідно

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Милана.

Відповідь:

Олег вивчив 240 слів за 5-й місяць свого навчання.

Олег всього вивчив 255 слів протягом перших 5 місяців свого навчання

Пояснення:

1 місяць: 15

2 місяць: 15×2= 30

3 місяць: 30×2= 60

4 місяць: 60×2 = 120

5 місяць: 120×2 = 240

Всього: 15+240= 255 слів

Мабуть, що так)