тато вчився говорити англійською. У понеділок він вивчив 7 нових слів. Кожного наступного дня він

вивчав на 3 слова більше ніж попереднього. Скільки всього слів вивчив тато з понеділка по четвер? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Купцов Данил.

Ответ: 46 слів

Объяснение:

Отвечает Калиев Досжан.
1)7+3=10(с)- у вівторок
2)10+3=13(с)- в середу
3)13+3=16(с) - в четвер
4)7+10+13+16=46(с)- всього
Відповідь:46 слів всього тато вивчив з понеділка по четвер