Розв'яжіть рівняння x^4+x^2+9=0


Ответы на вопрос

Отвечает Серов Данила.

Ответ:

нехай х²=t

t²+t+9=0

D=12 - 4·1·9=-35

дискримінант від*ємний тому розв*язків не існує

Объяснение: