Скільки коренів має рівняння x²-2x+1=0


Ответы на вопрос

Отвечает Рябинина Мария.

 {x}^{2}  - 2x + 1 = 0 \\ d = b^{2}  - 4ac \\ d = ( - 2)^{2}  - 4 \times 1 \times 1 = 4 - 4 = 0

1 корень