Дві бригади повинні виготовити по 100 деталей, причому перша виготовляє за годину на 5 деталей

більше, ніж друга. Тому друга бригада виконала замовлення на 1 год. пізніше, ніж перша. Скільки деталей щогодини виготовляє кожна бригада?

Ответы на вопрос

Отвечает Шефер Алина.

Ответ:

Привет, сейчас решаю такую же задачу. вот ответ но я не знаю правильно или нет скорее всего верно) ️

Объяснение:

нехай друга бригада = x, opera бригада x + 5, друга бригада закінчила на одну годину пізніше. маємо рівняння:

100/х- 100/х+5 = 1

{х≠0

{х≠-5

{-х²- 5x + 500=0

дискриминант= 2025=45

х1=20

х2=-20(не подходит так как с -)

ответ: первая бригада делает 25 деталей, а вторая бригада делает 20 деталей