Розв'яжіть систему рівнянь y=-x y=x-4


Ответы на вопрос

Отвечает Мерендзак Яна.

Ответ:x=2

Объяснение:

т. к у= - х і у=х-4, слід що-х=х-4

- х=х-4

- 2х=-4

х=2