Знайдіть суму і добуток коренів рівняння. х²+6х-7=0; х²-2х-7=0


Ответы на вопрос

Отвечает Бауржан Темирлан.

 {x}^{2} + 6x - 7 = 0 \\ d = 36 - 4 \times 1 \times ( - 7) = 36 + 28 = 64 =  {8}^{2} \\ x1 =  \frac{ - 6 + 8}{2} = 1 \\ x2 =  \frac{ - 6 - 8}{2} =  - 7 \\  \\  {x}^{2} - 2x - 7 = 0 \\ d = 4 - 4 \times 1 \times ( - 7) =4 + 28 = 32 \\ x1 = \frac{2 +  \sqrt{32} }{2} \\ x2 =  \frac{2 -  \sqrt{32} }{2}

Отвечает Малюгін Олексій.

Ответ:

1. х*(х+7)-(х+7)=0

х+7=0

х-1=0

х=-7

х=1

х1=-7

х2=1

Объяснение: