Знайдіть четвертий член арифметичної програсії 1; 5; 9...


Ответы на вопрос

Отвечает Быстрова Виктория.

Ответ: a₄=13.

Объяснение:

1; 5; 9; ...   a₄=?

a₁=1    a₂=5

d=a₂-a₁=5-1

d=4.

a₃=9

a₄=a₃+d=9+4

a₄=13.

Отвечает Дорошенко Настя.

Відповідь:13

Пояснення:

d=4 (5-1=4)

a4=a1+d(n-1)=1+3d=1+3*4=13

Якщо на логіку,то можна помітити що завжди до чисел додається +4,тому необхідно просто 9+4=13