При якому значені зміної x значеня виразу 2x -5 дорівнює 4?


Ответы на вопрос

Отвечает Горяная Ангелина.

Ответ:

x = 4.5

Объяснение:

Оскільки 2х-5 має дорівнювати 4, складемо рівняння

2x-5=4 і знайдемо х

2x-5=4\\ 2x=4+5\\ 2x=9\\ x=\frac{9}{2}\\ x=4.5